Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

Глава МЗС Польщі: політика Східного партнерства завершилася катастрофою через ілюзії

Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський вважає, що політика Східного партнерства завершилася катастрофою, бо створювала ілюзію перспективи членства в Євросоюзі.

REUTERS
REUTERS

Як повідомляє Польське радіо, Вітольд Ващиковський під час промови у парламенті заявив, що Східне партнерство не дало країнам-учасницям (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні) ніяких шансів на вступ до Євросоюзу.

Глава польського МЗС заявив, що міфом є переконання, що можна проводити хорошу східну політику через Євросоюз.

«Ця політика була відкинута нами. Вона створювала в цих країнах ілюзію, натомість не давала їм перспективу членства в Євросоюзі» - заявив Ващиковський.

Поляки більш раді шукачам притулку з України, ніж з Африки та Близького Сходу - опитування

При цьому дипломат заявив, що політика, якої дотримувався попередній уряд партії «Громадянська платформа», «закінчилася катастрофою», бо Євромайдан поставив її під сумнів.

Польща готує програму допомоги Україні - торгпред

Східне партнерство - це політика ЄС, яка має на меті зміцнити відносини зі східними сусідами євроспільноти. Ініціативу представила Польща за підтримки Швеції у 2008 році. Євросоюзну програму зміцнення співпраці з шістьма східними країнами ЄС - Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною - започатковано під час саміту у Празі в 2009 році.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку