Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Ассанж готовий завтра здатися британській поліції

У п'ятницю комісія ООН оголосить своє рішення у справі Ассанжа проти Великобританії.

REUTERS
REUTERS

Джуліан Ассанж, засновник скандального ресурсу WikiLeaks, заявив, що готовий здатися поліції. Його заяву цитує Російська служба ВВС.

"Аль-Каїда" розповіла, що "надихнуло" Усаму бен Ладена здійснити теракти 11 вересня

Зазначається, що робоча група ООН щодо незаконного позбавлення волі оголосить своє рішення у справі Ассанжа в Женеві в п'ятницю.

"Якщо ООН оголосить завтра, що я програв свою справу проти Великобританії та Швеції, я вийду з посольства (Еквадору - ред.) опівдні в п'ятницю, щоб здатися британській поліції, оскільки серйозної перспективи для подальшого оскарження немає", - заявив Ассанж.

WikiLeaks почав публікувати переписку глави ЦРУ Бреннана

Як повідомлялося, у Швеції зняли три з чотирьох звинувачень у скоєнні злочинів сексуального характеру з засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа через закінчення терміну давності звинувачень.

У липні цього року Ассанж попросив притулку у Франції, опублікувавши лист в пресі, оскільки "його життю загрожує небезпека". Проте Франція відмовила у його проханні.

У червні 2012 року Ассанж, якого розшукують в США і Швеції, отримав притулок у посольстві Еквадору в Лондоні і знаходиться там.

Сайт Wikileaks під його керівництвом отримав популярність після публікації сотень тисяч секретних документів Пентагону, Держдепартаменту та інших державних установ США.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку