Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

ЗМІ: Росія опублікує дані про військові супутники США

Росія готова викласти у відкритий доступ свій каталог навколоземних об'єктів, у тому числі дані, які не публікує Північноамериканське командування повітряно-космічної оборони.

космос / www.ninfinger.org
Російську ініціативу підтримав Китай / www.ninfinger.org

Російська делегація на 59-й сесії Комітету ООН з використання космічного простору в мирних цілях виступила з пропозицією створити під егідою ООН інформаційну платформу з космічних об'єктів - чинним супутникам і космічного сміття, пишуть "Известия".

З презентацією про можливі кроки щодо формування єдиної бази даних виступив член російської делегації Віктор Шилін. А напередодні керівник російської делегації Віктор Мєшков зробив заяву про те, що Росія також планує зробити відкритий сервіс з інформацією орбітальних даних, тобто надати світовій спільноті свій каталог навколоземних об'єктів. Таким чином, у відкритому доступі виявляться дані, які не публікує у відкритих каталогах командування космічної оборони США. Це каталог NORAD, в якому є дані про понад 45 тис. об'єктів, запущених у космос за всю космічну еру. Кожному об'єкту привласнюється п'ятизначний номер.

"Космічний конфлікт": У США занепокоєні розвитком "протисупутникової зброї" Росії і Китаю

Російську ініціативу підтримав Китай. США висловились проти - вони прагнуть зберегти свою монополію і не хочуть надавати інформацію з низки об'єктів військового призначення.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку