Біля берегів Лівії за 10 днів виявили тіла 120 мігрантів

19:20, 02 серпня 2016
516 0

Біля берегів Лівії в Середземному морі за останні 10 днів виявлено тіла 120 мігрантів, які, за припущеннями, намагалися потрапити до Італії на човнах.

REUTERS

Про це повідомляє Reuters з посиланням на Міжнародну організацію міграції.

"Ми отримуємо цю інформацію від лівійської влади, з якою ми співпрацюємо", - сказав речник МОМ Джоел Міллман.

Тіла були виявлені біля міста Сабрата. Як зазначається, ці тіла не мають відношення до раніше затронулих суден у Середземному морі.

Мігранти з Африки часто намагаються потрапити з Лівії до Італії на непридатних для плавання морем човнах. Для цих мігрантів Італія є воротами у Європу.

Читайте такожУ Середземному морі затонуло судно, що перевозило до 700 мігрантів

Представник МОМ повідомив, що близько 8 тисяч мігрантів були врятовані 29 липня - 1 серпня на цьому центральному середземноморському шляху.

Цей маршрут є довшим та більш ризикованим порівняно зі шляхом з Туреччини до Греції. Після укладення у березні цього року між Туреччиною і Європейським Союзом міграційної угоди маршрут з Туреччини до Греції став здебільшого закритим. Водночас, як заявляють у МОМ, 174 мігранта змогли морем дістатися Греції в минулі вихідні.

Цього року станом на 27 липня більш як 257 тисяч мігрантів та біженців потрапили у Європу. Вже третій рік поспіль люди гинуть при намаганні дістатися країн Європи морем. Щонайменше 3 тисячі осіб вже загинули.

Речник МОМ повідомив, що всього зникло 4027 мігрантів та біженців, три чверті з яких - в Середземному морі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter