Техаські студенти протестували проти дозволу носити вогнепальну зброю за допомогою секс-іграшок

04:37, 25 серпня 2016
634 0

Кілька сотень студентів Техаського університету в Остіні вийшли на акцію протесту проти нового закону, який дозволяє проносити на територію кампусу і в аудиторії легку вогнепальну зброю.

REUTERS

Організатори акції роздали учасникам 4,5 тисячі секс-іграшок, заборонених до пронесення на територію університету, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

На думку учасників акції, заборонені секс-іграшки представляють для студентів набагато меншу небезпеку, ніж дозволена зброя.

"Студенти повинні піклуватися про домашні завданнях. Вони не повинні турбуватися про те, що у їх одногрупника в рюкзаку заряджений пістолет", - сказала виданню Dallas Morning News одна з організаторів акції протесту Ана Лопес.

Читайте такожВ Техасі студентам дозволили носити вогнепальну зброю у коледжі

Прихильники носіння зброї в аудиторії стверджують, що нові правила дозволять студентам відчувати себе більш захищеними.

REUTERS

"Вогнепальна зброя дає жінкам можливість компенсувати фізичну нерівність з чоловіками, дану нам від природи", - заявив тому ж виданню студент Форрест Салліван.

Закон про дозвіл на приховане носіння вогнепальної зброї в навчальних аудиторіях був прийнятий владою Техасу минулого року, а 1 серпня цього року вступив у силу. Багато хто від початку сприйняли закон негативно. Декан одного з факультетів Техаського університету після його прийняття пішов у відставку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter