Маккейн: Путін - бандит і вбивця, з ним треба говорити з позиції сили

07:57, 12 грудня 2016
1012 0

Сенатор від штату Арізона Джон Маккейн сподівається, що обраний президентом Дональд Трамп вестиме політику стосовно Росії з позиції сили.

Маккейн нагадав, що з Путіним треба говорити з позиції сили / Фото УНІАН

"Володимир Путін бандит,  вбивця і агент КДБ. Давайте називати Володимира Путіна тим, ким він є. Чи означає це, що ви не повинні мати справу з ним або говорити з ним? Звісно, ви поговорите з ним. Але ви маєте робити це так, як робив Рональд Рейган, і саме з позиції сили", - сказав Маккейн в інтерв’ю телеканалу CBS.

Читайте також Провідні сенатори-республіканці хочуть розслідування фактів втручання Росії у вибори в США

Маккейн заявив, що він стурбований позицією Трампа стосовно Росії, зокрема тим, що Трамп назвав "смішними" звіти ЦРУ щодо втручання Кремля у хід виборів у США.

"Я не знаю, що робити з цим, тому що зрозуміло, що Росія втрутилася. Незалежно від того, чи вони втрутилися у тій мірі, щоб вплинути на обрання певного кандидата, я думаю, що це предмет дослідження. Але факти річ уперта. Вони втрутилися у  цю кампанію", - заявив Маккейн.

Він повідомив про намір створити комісію на двопартійній основі зі складу сенаторів з комітету розвідки, комітету закордонних справ і комітету з питань збройних сил для подальшого вивчення ступеня впливу і намірів Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter