Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Росія випередила США у продажу зброї

Основні покупці - Індія і Китай

Росія вперше з часів розпаду Радянського Союзу обійшла Сполучені Штати за обсягом договорів на постачання звичайних озброєнь до країн, що розвиваються, і вийшла за цим показником у світові лідери. Згідно з доповіддю, підготовленою Дослідницькою службою Конгресу США, у 2005 р. РФ уклала угод на постачання зброї до країн, що розвиваються, на суму 7 млрд дол., повідомляють американські ЗМІ. Попереднього року обсяг такого роду угод становив 5,4 млрд дол. Головними покупцями російських озброєнь є, за даними США, Індія і Китай.

Другою в списку лідерів у постачаннях зброї йде Франція. 2005 р. вона підписала з країнами, що розвиваються, договорів на суму 6,3 млрд дол. США замикають трійку лідерів (6,2 млрд дол.).

За даними Дослідницької служби Конгресу, найбільшим покупцем звичайних озброєнь серед країн, що розвиваються, минулого року була Індія - вона уклала контракти на суму 5,4 млрд дол. За нею йдують Саудівська Аравія (3,4 млрд дол.) і Китай (2,8 млрд дол.).

У 2004 р. обсяг операцій на постачання озброєнь до країн, що розвиваються, становив 26,4 млрд дол., в 2005-му він зріс до 30,2 млрд дол. Довгі роки на цьому ринку домінували США.

Щорічна доповідь Дослідницької служби Конгресу США вважається найповнішим статистичним дослідженням, що не має грифа секретності.

РосБізнесКонсалтинг

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку