У РФ розбився вертоліт "Ансат" / фото zmsut.sledcom.ru

У Волгоградській області РФ розбився вертоліт санітарної авіації "Ансат".

Унаслідок аварії вертольота знищений один член екіпажу, повідомляє ТАСС, посилаючись на відомості екстреної служби регіону. За попередніми відомостями, борт летів в місце дислокації - в селище Ерзовка (знаходиться під містом Волгоград).

Вертоліт впав поза житловими масивами, на борту не було пасажирів, розповіли в комітеті охорони здоров'я області. За його даними, ліквідований пілот - співробітник спеціалізованої організації, з якою уклали контракт на забезпечення роботи служби.

За відомостями Західного міжрегіонального слідчого управління на транспорті Слідчого комітету РФ, вертоліт зазнав аварії біля Ерзівки, було знайдено тіло пілота, 1967 р. н.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 російського кримінального кодексу ("Порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного, повітряного, морського і внутрішнього водного транспорту і метрополітену, що спричинили з необережності смерть людини").

Цікаві новини Росії - що варто знати

Наприкінці січня стало відомо, що у Московській області в аеропорту Внуково зазнав аварії вертоліт Мі-8. Борт був власністю спеціального льотного загону "Росія", який займався перевезенням російського диктатора Володимира Путіна.

За відомостями ЗМІ, борт жорстко приземлився, і були пошкоджені його лопаті. Джерела повідомили, що унаслідок інциденту є постраждалі. Одна з можливих причин того, що сталося, - помилка пілотування.

Вас також можуть зацікавити новини: