Субота,
30 липня 2016

Наші спільноти

Міносвіти спростувало повернення ліцензії приватному вишу Поплавського

Суд не повертав ліцензію приватному вищому навчальному закладу “Київський університет культури”.

Фото: УНІАН
 Приватному вишу “Київський університет культури” не повертали ліцензію / Фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні журналістам заявив міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

“Суд нічого не поновив... Я бачив з преси, що він призупинив дію нашої Акредитаційної комісії з припинення ліцензії до тих пір, поки хтось там не розбереться”, - сказав міністр, зазначивши, що до МОН не надходило відповідне судове рішення.

Він також додав, що сьогодні у цій справі має відбутись чергове судове засідання.

“Ця справа в процесі”, - сказав Квіт.

Поплавський заробляє щорічно понад 20 млн гривень на схемі з «клоном» держуніверситету - ЗМІНа запитання журналістів, чи мав він розмову із засновником вишу Михайлом Поплавським, міністр відповів: “Так, у нас, звичайно, був діалог, і ми домовились, що він прийде на чергове засідання Акредитаційної комісії з ректором цього університету, якого ми поки не змогли знайти, і вони разом нам доведуть, що цей університет існує”, - наголосив Квіт.

Він зауважив, що чергове засідання Акредитаційної комісії може відбутись вже у січні 2015 року.

Вчора у ЗМІ з'явилась інформація, що 18 грудня Окружний адмінсуд Києва припинив рішення Міносвіти щодо анулювання ліцензії приватного вишу «Київський університет культури».

Як повідомляв УНІАН, Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки 25 листопада анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", рішення було ухвалене одностайно. Виш був "клоном" Київського державного національного університету культури і мистецтв.

26 листопада Квіт повідомив, що МОН передасть у Генеральну прокуратуру матеріали справи щодо "Київського університету культури", засновниками якого є ректор Михайло Поплавській і його син.

1 грудня заступник міністра освіти і науки України Андрій Гевко заявив, що Генеральна прокуратура розпочала розгляд матеріалів справи щодо приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури".

Читайте також

Новини суспільства

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку