Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

При виборі назви для норвезької провінції переміг варіант "Мордор"

Норвежці не хочуть, щоб для провінції вибрали нудну назву.

Фото shadowofmordor.wikia.com
Фото shadowofmordor.wikia.com

Влада Норвегії вирішила об'єднати два фюльке на півночі країни - Тромс і Фіннмарк. В честь цього видання iTromso запитало у лінгвіста Гульбранна Альеу, як краще назвати новий регіон. Професор сказав, що на його погляд найбільш натуральне назва - Фіннмарк, пише Meduza.

iTromso також попросив читачів взяти участь у голосуванні та обрати назву, яка здається більш відповідною особисто їм. Крім нормальних варіантів, на кшталт «Фіннтромс», «Троммсфінн» або «Північна Норвегія», опитування включили два жартівливих варіанти - «Гокк» і «Мордор».

Американці побачили в згорілому дереві "портал в Мордор" (фото)

"Гокк" означає місце десь дуже далеко, «у чорта на куличках». А Мордор - володіння Саурона у «Володарі кілець» Джона Р. Р. Толкіна.

Спочатку Мордор програвав. Але через кілька днів голосування помітили за межами Норвегії - зокрема, заклик голосувати за назву з «Володаря кілець» з'явився на Imgur.

У підсумку Мордор вийшов на перше місце. Станом на 18 травня за цей варіант віддали 65 відсотків голосів (з 370 тисяч). На другому місці Гокк з 28 відсотками.

Головний редактор iTromso Стіг Якобсен визнав, що це неофіційне голосування. Але він би хотів, щоб нову провінцію назвали Мордором, а не як-небудь нудно.

Теги: Мордор, Норвегія

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку