Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

ЗМІ: У Німеччині лікар використав на практиці знання з "Доктора Хауса"

Пацієнту німецького Центру недіагностованих захворювань при Марбурзькому університеті змогли поставити правильний діагноз завдяки тому, що лікар був прихильником телесеріалу «Доктор Хаус».

Доктор Хаус пригодился врачу
Доктор Хаус згодився лікаря

Про це повідомляє likar.info з посиланням на журнал The Lancet.

Чоловік звернувся в Центр у зв'язку з різким погіршенням самопочуття. Він страждав від тяжкої серцевої недостатності, підвищеної температури, гіпотиреозу, рефлюкс-езофагіту, збільшених лімфовузлів, майже втратив слух і зір. Набір симптомів був нестандартним.

Богатирьова закликала студентів-медиків не наслідувати образ ХаусаБуло відомо, що раніше чоловік переніс операцію з заміни кульшових суглобів на керамічні протези, а потім лівий протез замінили на металевий. Ця обставина змусила професора Юргена Шефера згадати одну з серій серіалу «Доктор Хаус», де розповідалося про отруєння пацієнтки кобальтом після установки неякісного металевого протеза.

Радиографічнее дослідження, аналіз крові і сечі пацієнта підтвердило, що причиною дивних симптомів стали залишки частинок зламаного керамічного протеза, які дряпали новий металевий протез. Внаслідок цього кобальт і хром потрапляли в кров. Після заміни металевого протеза на керамічний стан пацієнта покращився.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку