На Карибах створюють систему раннього попередження про цунамі "Caribe Wave 16"

15:53, 14 березня 2016
Екологія
99 0

До навчань також можуть приєднатися й інші країни. Свою згоду вже дали Панама, Пуерто-Ріко, Домініканська Республіка і Венесуела.

REUTERS

У прибережних районах Карибського басейну та прилеглих регіонах у 2005 році під егідою Міжурядової океанографічної комісії (МОК) ЮНЕСКО почалося створення системи раннього попередження про цунамі та інших небезпечних явищ, пише Центр ФОБОС.

Читайте такожЧерез природні катастрофи за 20 років країни втратили близько $6 трильйонів - ООН

17 березня уряди країн Карибського басейну спільно з МОК проведуть тестування системи оповіщення про загрозу цунамі. Тестування під назвою «Caribe Wave 16», ставить за мету перевірити ефективність запобіжних систем для всіх відповідальних за управління надзвичайними ситуаціями (від національних координаторів, синоптиків, служби берегової охорони, до аварійно-рятувальних служб у регіоні). Майже 70 тис. людей буде задіяно в навчаннях. До навчань також можуть приєднатися й інші країни. Свою згоду вже дали Панама, Пуерто-Ріко, Домініканська Республіка і Венесуела.

Вчення засновані на «подвійному сценарії», який передбачає виникнення двох потужних землетрусів: одного біля берегів Венесуели, а другого у північного узбережжя Домініканської Республіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter