Глобальне потепління може перетворити країни Перської затоки на непридатні для життя - вчені

21:57, 28 жовтня 2015
Клімат
1725 0

Американські вчені з Університету Лойола Мерімаунта і Массачусетського технологічного університету описали, як кліматичні зміни нарешті почнуть перетворювати планету Земля на непридатну для життя людей.

REUTERS

Першими непридатними для людей країнами, на думку вчених, стануть нафтовидобувні держави Перської затоки, де вже влітку температура повітря нагрівається до високих температур, передає ZN.UA з посиланням на CNN.

Вчені пояснюють це тим, що викиди в атмосферу продовжують підвищувати середню температуру на поверхні Землі на 2 градуси за Цельсієм у рік.

Читайте такожЧерез 50 років хадж до Мекки буде неможливий через смертельну спеку – вчені

При цьому наголошується, що в прогнозі вчених є певна іронія, оскільки країни Перської затоки побудували свій добробут і процвітання завдяки викопним енергоносіям. І саме за їхнього використання ці країни в майбутньому можуть стати безлюдними.

Раніше УНІАН повідомляв, що мільйонам жителів США, можливо, доведеться залишити будинки, якщо викиди, що розігрівають планету, збережуться на колишньому рівні до 2100 року, унаслідок чого рівень Світового океану підніметься на 4,2 м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter