Ілюстрація / REUTERS

Президент Петро Порошенко заявив про спеціальний проект ЄС, що передбачає виділення 50 мільйонів євро на підтримку безпеки Азовського узбережжя України, зокрема Маріуполя та Бердянська.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави повідомив під час засідання Ради регіонального розвитку Одеської області. 

Читайте такожРФ намагається встановити повний військовий контроль над акваторією Азовського та Чорного морів – Генштаб

За словами Порошенка, рух України до Європи відкриває нові широкі можливості для об’єднаних територіальних громад та доступ до європейських ресурсів для впровадження проектів розвитку територій.  

«У зв’язку з агресією РФ в нейтральних водах Чорного моря є спеціальний проект – 50 мільйонів євро спрямовується на Азовське узбережжя, підтримка Маріуполя, Бердянська, але й на Чорноморське узбережжя теж вистачить, ми теж будемо це забезпечувати, і на Дунай, ми також зможемо це зробити», - додав Порошенко.

Як повідомляв УНІАН, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що морській галузі України загалом завдано збитків в обсягу близько 10 мільярдів гривень через незаконну блокаду Росією судноплавства в Азовському морі наприкінці минулого року.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram