НБУ встановив на 15 квітня офіційний курс долара до гривні на рівні 39,40 грн/дол. / фото УНІАН

Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній у неділю, 14 квітня, буде в межах коридору: приймання - від 39,00 до 39,30 грн/дол. і продаж - від 39,50 до 39,85 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

Що стосується вартості євровалюти, то курс євро буде в межах цінників: приймання - від 41,90 до 42,60 грн/євро і продаж - від 42,70 до 42,95 грн/євро, вважає експерт.

"Найбільш "жадібні" з мереж обмінників, за умови низької конкуренції в окремих районах, збільшать спред між купівлею і продажем валюти за доларом до 60-80 копійок, а за євро - до 1 гривні. Але таких обмінників буде не так багато, адже широкий спред призводить до скорочення охочих як здати, так і купити валюту в таких обмінниках за не завжди цікавим і вигідним курсом для клієнта", - прогнозує Козирєв.

Відео дня

Також, на його думку, з огляду на специфіку останніх днів щодо євровалюти, 14 квітня спостерігатиметься дуже широкий розкид котирувань купівлі та продажу євро в різних мережах обмінників фінкомпаній.

Курс долара в Україні - прогноз на тиждень

Як писав УНІАН, за прогнозом начальника департаменту казначейства "Глобус Банку" Тараса Лісового, з 15 до 21 квітня очікувані валютні коридори на міжбанку та готівковому ринку будуть майже однаковими: відповідно 39-40 грн/дол. і 42-43,5 грн/євро та 39-40 грн/дол. і 41-43,5 грн/євро.

"На готівковому ринку спостерігатиметься конкуренція курсів купівлі та продажу між фінустановами: не виключено, що вряди-годи курси банків і обмінників можуть максимально наближатися один до одного, а істотні курсові розриви вже малоймовірні", - упевнений банкір.

Вас також можуть зацікавити новини: