НБУ встановив на 1 квітня офіційний курс долара до гривні на рівні 39,00 грн/дол. / фото ua.depositphotos.com

Курс долара в Україні продовжить коливатися, хоча загрози різкого зростання наразі немає, спрогнозував економіст Олег Устенко в ефірі телемарафону.

"Я б звернувся до державного бюджету, у державному бюджеті курс (середньорічний) якраз і встановлено на рівні приблизно 40 гривень за 1 долар. Тому я не думаю, що ми можемо очікувати якісь значні курсові коливання. Вони коливатимуться в межах того, що ми зараз із вами бачимо", - зазначив він.

Устенко вважає, що Національний банк буде поступово переходити до більш гнучкого курсоутворення: "У них є всі важелі для того, щоб згладжувати будь-які такі значні курсові коливання. А плюс-мінус 2-3% до курсу, який ми бачили тиждень, 2 тижні тому - це більш-менш прийнятно".

Відео дня

Курс долара в Україні на 1 квітня

Нагадаємо, Національний банк України встановив на понеділок, 1 квітня, офіційний курс долара до гривні на рівні 39,00 грн/дол., таким чином, гривня зміцнилася на 22 копійки.

Щодо євро національна валюта також подорожчала. Згідно з даними на сайті регулятора, офіційний курс НБУ щодо євро на понеділок встановлено на рівні 42,16 грн/євро, тобто гривня зміцнилася на 21 копійку.

Вас також можуть зацікавити новини: