ЄС хоче розширити санкції проти РФ / фото REUTERS

Європейський союз почав роботу над новими санкціями проти РФ. Вони торкнуться, зокрема, російського золота.

Про це повідомляє Bloomberg.

"Європейський союз працює над новими санкціями проти російського золота, що відповідає кроку країн G7, спрямованому на подальше задушення доходів Москви", - пише видання, посилаючись на власні джерела.

Разом з тим вказано, що підготовка до нового пакету санкцій продовжується, і деякі країни наполягатимуть на тому, щоб додати більше обмежень до пропозицій, перш ніж вони будуть подані державам-членам на затвердження.

Bloomberg звертає увагу, що Росія є другою за величиною золотодобувною країною у світі, і її експорт золота минулого року оцінювався в 12,6 мільярда фунтів стерлінгів.

Крім того видання з'ясувало, що новий пакет санкцій також охоплюватиме зміну раніше затверджених заходів, які можуть включати коригування правил транзиту підсанкційних товарів до Калінінградської області.

У найближчому майбутньому увага, швидше за все, буде зосереджена на посиленні та розширенні існуючих заходів, таких як обмеження на експорт технологій, а також санкції проти російських магнатів і організацій, кажуть джерела.

Нагадаємо, раніше в ЄС заявляли, що не виключають, що можуть ввести санкції проти золота з Російської Федерації.

Вас також можуть зацікавити новини: