Уповноважені банки видали підприємцям 55,8 млрд гривень за програмою президента Володимира Зеленського "Доступні кредити 5-7-9%".

Завдяки цьому в період коронакризи вдалося зберегти робочі місця та створити нові.

Як свідчать дані Міністерства фінансів, від моменту старту програми по 26 липня видано 21 160 кредитів на загальну суму 55,8 млрд гривень. Про затребуваність програми свідчить той факт, що лише за тиждень уповноважені банки державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" видали 438 кредитів на загальну суму 1,3 млрд гривень.

Заступниця голови Офісу президента Юлія Свириденко зазначила, що "Доступні кредити 5-7-9%" допомогла багатьом підприємцям подолати кризу.

"Значну ефективність продемонструвала запропонована Главою держави програма "Доступні кредити 5-7-9%", за якими звернулися 12 тисяч підприємств. Це не просто можливість отримати кредит на пільгових умовах, а й зберегти робочі місця. І ці підприємці не просто не скоротили 200 тисяч робітників, які вже працювали в них на етапі, коли вони робили заявку в банк, а й створили 15-17 тисяч, за нашими оцінками, нових робочих місць", ‒ повідомила Свириденко.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявляв, що в рамках інфраструктурної програми президента Володимира Зеленського також запускають програму доступного іпотечного кредитування. Така іпотека розрахована на довгостроковий термін – до 30 років під низьку і фіксовану ставку 7% річних.