этот материал доступен на русском

Кравцова хочуть призначити повноцінним керівником «Укрзалізниці» відразу на три роки

19:16, 02 січня 2019
Транспорт
2159 0
Кравцова хочуть призначити повноцінним керівником УЗ / фото УНІАН

Наглядова рада "Укрзалізниці" пропонує Кабінету міністрів України затвердити на посаді голови правління компанії терміном на три роки Євгенія Кравцова, який на даний момент є виконуючим обов'язки голови правління.

Читайте такожКабмін затвердив план корпоративного управління "Укрзалізницею"

Про це йдеться в документі, який підготувала наглядова рада «Укрзалізниці».

Згідно з документом, наглядова рада "Укрзалізниці" затвердила рішення і підготувала розпорядження Кабінету міністрів про призначення на посаду голови правління Кравцова.

Документ також передбачає звільнення Кравцова з посади члена правління "Укрзалізниці".

Як повідомляв УНІАН, у серпні 2017 року Кабінет міністрів України звільнив голову державної компанії «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна та першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова, призначивши останнього тимчасово виконуючим обов'язки голови «Укрзалізниці».

В кінці червня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив новий склад наглядової ради «Укрзалізниці».

Довідка УНІАН. «Укрзалізниця» є приватним акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі. Компанія входить в перелік держпідприємств, які не підлягають приватизації.

Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, здійснюваних усіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень українська залізниця займає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись тільки залізницям Китаю, Росії та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter