ЄС та Канада уклали угоду про “відкрите небо”

10:58, 18 грудня 2009
Транспорт
0 0

Здійснюватимуть прямі авіарейси

Європейський Союз та Канада підписали угоду про авіаційний транспорт.

Про це власному кореспонденту УНІАН в Брюсселі повідомили у прес-службі Єврокомісії.

“Нова угода робить європейсько-канадський ринок одним з найбільш відкритих в світі, і є ключовою у відносинах між ЄС та Канадою”, - заявив з цього приводу віце-президент Єврокомісії, відповідальний за питання транспорту, Антоніо ТАЙАНІ.

Згідно з угодою, всі європейські авіакомпанії зможуть здійснювати прямі рейси до Канади з будь-якого аеропорту Європи. Угода прибирає всі обмеження щодо маршрутів, цін, кількості польотів між Канадою та ЄС. Інші правила авіаційного руху поступово лібералізовуватимуться паралельно з відкриттям можливостей для інвестицій. Угода також передбачає, що європейські компанії та фізичні особи зможуть вільно вкладати інвестиції в канадські авіалінії і навпаки.

Угода також передбачає взаємне визнання стандартів безпеки.

В 2008 році понад 9 млн. пасажирів здійснили перельоти між ЄС та Канадою. Єврокомісія вважає, що набуття угодою чинності принесе економічні переваги авіаційному ринку в 72 млн. євро в перший рік її дії, 1000 додаткових робочих місць. Крім того, очікується, що додатково 3,5 млн. пасажирів скористаються можливостями угоди про “відкрите небо”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter