Ілюстрація REUTERS

Міністерство інфраструктури розробило план відновлення регулярного пасажирського сполучення, який планується проводити в 3 етапи. Про це УНІАН повідомило джерело в Міністерстві інфраструктури.

Читайте також"Вводять в оману": у Мінінфраструктури відреагували на плани авіакомпаній відновити рейсі з України наприкінці травня

Зокрема, перший етап передбачає запуск з 22 травня міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району).

Відео дня

З 29 травня планується запуск внутрішньообласних автоперевезень. Також до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії "Інтерсіті+", "Нічний експрес": у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3. Також з 29 травня планується запуск внутрішнього авіасполучення.

Другий етап передбачає запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі. З 12 червня планується запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком.

Третій етап планується після завершення карантину і передбачає запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів. А також запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

Джерело в Мінінфраструктури зазначило, що цей план поки що не затверджений Кабінетом міністрів і може змінитися.

Як повідомляв УНІАН, президент України Володимир Зеленський зазначає, що нинішні показники захворюваності COVID-19 дозволяють розглядати наступні етапи пом'якшення карантину.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.