Волкер заявив, що вважає присутність росіян у складі місії спостерігачів за виборами допустимою \ УНІАН

Спецпредставник США в Україні Курт Волкер повторно прокоментував питання присутності на виборах президента України спостерігачів з Росії у складі місії спостереження ОБСЄ.

Читайте такожВолкер вважає прийнятним участь спостерігачів РФ в українських виборах у складі місії ОБСЄ/БДІПЛ

"Ми вітаємо готовність України сприяти діяльності спостережної місії ОБСЄ на виборах. Ми впевнені у відданості України прозорості та проведенню вільних та чесних виборів. Треба пам'ятати, що Росія є агресором в Україні, а отже зауваження України щодо безпеки дуже реальні", - заявив Волкер у серії твітів.

Перед цим Волкер заявив, що вважає присутність громадян Росії у складі місії спостерігачів за виборами допустимою, бо робота спостерігачів взагалі відповідає інтересам України, яка повинна довіряти своїм демократичним інститутам.

"Необхідно, щоб спостерігачі місії Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ підтвердили, що Україна дотримується демократичних стандартів. У протилежному випадку, люди матимуть питання щодо виборів. Нормально, щоб російські спостерігачі були частиною (спостереження за виборами - ред.), але під керівництвом БДІПЛ. Без ігор"- зазначив Волкер.

Як повідомляв УНІАН, Рада ухвалила законопроект, який передбачає заборону участі російських спостерігачів у виборах в Україні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram