Керівники митних служб України і Польщі обговорили питання співпраці

15:15, 13 травня 2009
Футбол 2012
1 0

... в рамках підготовки до Євро-2012

Голова Державної митної служби України Анатолій МАКАРЕНКО та Генеральний директор Митної служби Республіки Польща Яцек КАПІЦА 12 травня в пункті пропуску через україно-польський кордон „Ягодин” (Волинська область) провели робочу зустріч щодо актуальних питань співпраці двох відомств у рамках підготовки до Євро-2012. В переддень зустрічі експерти з митної справи обох країн мали спільну нараду в польському Дорохуську, - інформує прес-служба Ягодинської митниці.

Як зазначено у повідомленні, Я.КАПІЦА зазначив, що Україна, як і Польща – потужні транзитні держави, тому варто в перспективі створити систему обміну інформацією про товари і транспортні засоби, які перетинають кордон, організувати спільний контроль, проводити подальшу розбудову прикордонної інфраструктури та будівництво нових автопереходів. Саме нові пункти пропуску, на думку польської сторони, і зможуть остаточно вирішити проблему черг автотранспорту, які періодично утворюються на під’їзних шляхах.

Також, головні митники обох країн окреслили кожен свою точку зору на шляхи вирішення проблеми контрабанди цигарок в Європу. Польська сторона внесла пропозицію повторно реалізувати спільний проект „Вимір часу, необхідний для перетину українсько-польського державного кордону”, адже попередні дослідження виявились неактуальними через форс-мажорні обставини, спричинені чергами вантажівок з обох боків кордону та проведенням будівельних робіт на українському боці.

Переговори обох сторін А.МАКАРЕНКО назвав результативними. Він зазначив: „Сьогодні між Україною та Польщею є виключно спільний кордон і спільна відповідальність за якість його перетину. Обидві країни мають також і спільну мету – чемпіонат з футболу Євро-2012 - повинні об’єднати зусилля в боротьбі з прикордонною злочинністю, контрабандою, чергами автотранспорту, забезпечити громадянам високий рівень митного сервісу. Адже робота сучасних митників повинна бути непомітною для людей, не нав’язливою, проте ефективною”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter