Мінтранс почав шукати інвесторів на новий аеровокзал у Львові

17:08, 31 липня 2009
Футбол 2012
1 0

Оголошено конкурс

Міністерство транспорту і зв`язку України оголошує аукціон із залучення інвесторів для будівництва нового аеровокзалу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів».

Про це УНІАН повідомили у прес-службі міністерства.

Загальна сума інвестицій становить орієнтовно 1 млрд. 107 млн. 784 тис. 569 грн.

Початкова сума платежу за придбання права на укладення інвестиційного договору становить 1 млн. грн., гарантійний внесок аукціону - 100 тис. грн. (сплачується претендентом на відповідний розрахунковий рахунок аеропорту і повертається після проведення аукціону всім, окрім переможця аукціону).

Серед кваліфікаційних вимог до претендентів – досвід у реалізації подібних інвестиційних проектів і наявність професійних кадрів; досвід управління комплексами аеропортів не менший, ніж три роки; наявність кваліфікованого управлінського персоналу для забезпечення будівництва і експлуатації об`єкту інвестування; прибуткова фінансово-господарська діяльність впродовж останніх трьох років; можливість забезпечити належне фінансування інвестиційного проекту (банківські гарантії, виписки з рахунків в банках тощо) і сплата запропонованої суми платежу за придбання права на укладення інвестиційного договору.

Кінцевий термін прийому заявок і необхідних матеріалів від претендентів – до 12 серпня 2009 року. Кінцевий термін прийому пропозицій учасників – до 4 вересня 2009 року. Датою прийому документів вважається дата реєстрації їх у Мінтрансі.

Проведення аукціону заплановане на 9 вересня 2009 року о 10.00 у міністерстві.

Аукціон оголошено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня т.г. № 763 «Деякі питання залучення інвестицій для будівництва нового аеровокзалу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів».

Як повідомляв УНІАН, постанова Кабінету Міністрів України № 763 від 22 липня ц.р. передбачає затвердження порядку проведення аукціону із залучення інвесторів для будівництва нового терміналу і управління державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів».

Інвестор отримає повноцінне право власності на зведений за його кошти термінал, і з ним буде підписаний договір щодо управління державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Львів». Подібні умови залучення інвестора для розвитку державного стратегічного об`єкту у сфері цивільної авіації вперше застосовуватимуться в Україні. У самому тексті постанови не фіксується конкретна кошторисна вартість проекту, що дає можливість інвесторові, який переможе в аукціоні, взяти участь в узгодженні цих питань у процесі укладення з ним договору.

Проект нового терміналу, розроблений компанією «Тебодін», є мобільним і передбачає як розширення, так і зменшення загальної площі будівлі із збереженням при цьому необхідної пропускної спроможності аеровокзалу – 1000 пас./год. Можливі зміни площі терміналу пов`язані з відповідними змінами його кошторисної вартості.

Генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» Олександр ЗАГРЕВА в травні ц.р. зазначав, що орієнтовно наприкінці червня визначатимуть інвестора будівництва терміналу, а в липні планується підписання інвестиційної угоди. На кінець вересня заплановано початок будівництва, а в жовтні 2011 року його планується завершити.

Довідка УНІАН. Міжнародний аеропорт «Львів» розташований на південно-західній околиці Львова. Аеродром був збудований до 1940 року для експлуатації легких типів літаків. Був неодноразово реконструйований. Аеродром аеропорту «Львів» має одну злітно-посадочну смугу класу В зі штучним покриттям розміром 2510х45 м.

На сьогодні пропускна спроможність існуючого терміналу в Львівському аеропорту становить 200 пас./год., включаючи міжнародний сектор. Загальна площа двох споруд 6700 кв. м. Згідно з представленим у травні ц.р. проекту реконструкції, майбутній термінал зможе пропускати 1000 пас./год., а при необхідності – більш як 2000 пас./год. Також проект передбачає будівництво чотириповерхового гаража на 400 паркувальних місць, відкритого паркінгу на 900 паркувальних місць. Планується, що його загальна площа становитиме 39 тис. кв. м.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter