Завтра відбудеться прес-брифінг "Нові зимові набори виживання від Гуманітарного штабу Ахметова"

15:11, 19 жовтня 2015
Країна
51 0

Які обсяги наданої допомоги, з чого складається оновлений набір виживання, і які пільгові категорії мирних жителів Донбасу зможуть його отримати – про це ви дізнаєтесь під час брифінгу.

Римма Филь / Фото: Гуманитарный штаб Рината Ахметова

Завтра, 20 жовтня, 11:00-12:00, в ІА «Українські новини» відбудеться прес-брифінг Гуманітарного штабу Ріната Ахметова, повідомили УНІАН у прес-службі Штабу. В ході заходу координатор Штабу Римма Філь розповість про початок видачі зимових продуктових наборів в рамках найбільш масштабної програми Штабу «Гуманітарна допомога». Які обсяги наданої допомоги, з чого складається оновлений набір виживання, і які пільгові категорії мирних жителів Донбасу зможуть його отримати – про це ви дізнаєтесь під час брифінгу.

Також Римма Філь розповість про реалізацію програми психологічної допомоги дітям.

Читайте такожШтаб Ахметова почав надавати психологічну допомогу батькам-переселенцям в КиєвіАкредитація журналістів за телефоном +38(050) 347-22-61 або за адресою електронної пошти amoskvitina@fdu.org.ua.

Адреса: вул. Еспланадна, 20.

При Штабі працює гаряча лінія – єдиний багатоканальний телефон 0800 509 001 і адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua. Дзвінки на номер 0800 50 9001 безкоштовні з усіх телефонів. Гаряча лінія працює цілодобово.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter