Ляшко заявив, що радикали не підтримають медичної реформи

12:15, 19 червня 2017
Країна
406 0

Про це Ляшко сказав під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів Верховної Ради.

Фото УНІАН

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявляє, що представники РПЛ не будуть підтримувати медичну, пенсійну та земельну реформи.

Читайте такожОбсяг тіньових коштів в українській медицині становить близько 50 млрд грн - міжнародні експерти

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ляшко сказав під час Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів Верховної Ради.

“Наша команда у парламенті, як і раніше, так і зараз, не буде підтримувати ініційовані владою так звану медичну, пенсійну, земельну реформу з однієї причини: це не реформа, це імітація”, - сказав депутат.

На його думку, “усі ці ініційовані владою імітації переслідують одну мету — виконати меморандум з Міжнародним валютним фондом для того, щоб взяти черговий кредит для латання бюджетних дірок”.

Ляшко вважає, що ці реформи мають на меті “зекономити кошти державного бюджету на медичному обслуговуванні наших людей, на пенсійному забезпеченні”.

Натомість, зазначив Ляшко, Радикальна партія пропонує “альтернативу”. “У парламенті зареєстрований проект постанови про антикризовий план дій. Ми пропонуємо його розглянути. Там чітко, покроково вказано, що ми маємо робити для того, щоб відновлювати нашу економіку, сприяти економічному зростанню, створенню робочих місць і радикальному підвищенню доходів людей”, - додав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter