ОПЗЖ

Нова київська влада має відновити систему охорони здоров'я, зруйновану медреформою.

Про це заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов під час відвідування медичних установ міста, передає прес-служба політсили.

"Тема медицини зараз стала актуальною для кожного жителя Києва. І в цій ситуації ми бачимо, що система охорони здоров'я зруйнована реформою останніх років. Лікарі звільняються, а жителі міста не мають того рівня безкоштовного медобслуговування, який був сім років тому. Мета нашої команди після виборів - відновити міську медицину, зробивши медпослуги доступними і якісними", - заявив Олександр Попов.

Політик повідомив, що партія ОПЗЖ на рівні парламенту вже вживає заходів, спрямованих на ліквідацію негативних наслідків "медреформи Супрун".

"Після виборів ми будемо вести ту ж політику в Києві. Необхідно збільшити фінансування охорони здоров'я з муніципального бюджету, щоб не дати знищити мережу поліклінік і лікарень міста. Необхідно відкрити нові амбулаторії, щоб первинна медична допомога була поруч з будинком кожного жителя міста. І окремим рішенням необхідно ввести для киян комунальну медичну страховку, яка зробить лікування доступним і якісним", - розповів він.

На думку кандидата в мери Києва від ОПЗЖ, міська влада не повинна чекати, поки проект страхової медицини приймуть на рівні країни.

"Ми можемо ніколи цього не дочекатися. А киянам потрібна медична допомога сьогодні, завтра і щодня. У нас вже є механізми, за допомогою яких можна запустити муніципальну програму страхової медицини. "Карта киянина" стане одночасно і страховою карткою, за допомогою якої жителі міста будуть отримувати безкоштовне медичне обслуговування у всіх київських клініках", – підсумував Олександр Попов.

Нагадаємо, в період керівництва Олександра Попова Київською міськдержадміністрацією було капітально відремонтовано і укомплектовано сучасним обладнанням інфекційне відділення Олександрівської лікарні. На цей момент це єдина медустанова Києва, здатна проводити повноцінне лікування коронавірусу.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram