В Україну буде поставлено понад 650 тис. доз вакцини проти грипу \ фото REUTERS

Міністерство охорони здоров'я забезпечить заклади охорони здоров’я безоплатними вакцинами проти грипу у кількості 40 тис. доз для щеплення осіб з груп ризику, зокрема медичних працівників.

Читайте такожCOVID-19 не має нічого спільного з грипом - ГолубовськаПро це заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомили в прес-службі МОЗ.

"У бюджеті передбачені відповідні кошти, і ми зараз закуповуємо вакцини проти грипу для того, щоб провести імунізацію осіб з груп ризику, зокрема наших медичних працівників, які в тому числі працюють з хворими на COVID-19", - зазначив Степанов.

Міністр також повідомив, що загалом в Україну буде поставлено більш як 650 тис. доз вакцини проти грипу. Перші її партії уже отримують аптечні мережі та лікарні.

"Міністерство охорони здоров’я під час підготовки до епідсезону домовлялося з виробниками вакцин щодо збільшення кількості доз. Тому цьогоріч світові виробники планують поставити в Україну понад 650 тис. доз", - підкреслив очільник МОЗ.

Зокрема, в Україну завозяться вакцини "Ваксигрип Тетра" виробника "Санофі", вакцини "Джісі Флю" виробника "Грін Кросс Корпорейшн" (Південна Корея) та вакцини виробника "Абботт Біолоджікалз Б.В." (Нідерланди). Імпортери обіцяють здійснити поставки протягом жовтня-листопада.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram