этот материал доступен на русском

Що робити, якщо у партнерів кардинально різні бажання в сексі

10:00, 13 червня 2019
Стосунки
1146 0
Пам'ятайте, що примушувати іншого в сексі до того, до чого він не готовий – форма насильства / фото pixabay.com

Сексуальний сценарій – уявлення людини про те, яким повинен бути статевий акт, як часто і яка роль партнера в цьому сценарії, розповіла "Здоров'ю 24" сексолог Олена Малахова.

Найпоширеніші причини конфліктів між партнерами та шляхи розв'язання проблеми

Причина 1. Партнери не хочуть домовитися і дійти компромісу, в парі спостерігається конкуренція, кожен відстоює свою точку зору.

Рішення: в парі не повинно бути конкуренції. Стосунки – це не поле бою. Конкурувати можна на роботі, з друзями, якщо хочете, але в родині повинен бути мир і наповненість. Це не означає, що спокійні стосунки – нудні.

Гармонійні стосунки – це стосунки, де двоє дорослих людей можуть домовитися один з одним. Буває так, що в парі конкуренцію вводить жінка, вона змагається з чоловіком, іноді досить агресивно. Така поведінка вказує на те, що жінка не приймає свою природу. Що у неї більше чоловічої енергії, ніж жіночої. Корисно направляти її чоловічу енергію в роботу. Відреагувала, позмагалася, а додому прийшла спокійна, перекваліфікувалась та стала спокійною.

Причина 2. Партнери бояться підняти тему, соромляться обговорювати близькість, не знають, як почати розмову.

Рішення: парі треба вчитися говорити про свої потреби прямо, у тому числі сексуальні. У нашій культурі до теми сексу ставляться двояко. Він є, але говорити про нього, коли це необхідно, якось не заведено.

Читайте такожРозмір пеніса, кількість партнерок й улюблена поза: цікаві інтимні факти про чоловіків

Найчастіше спостерігається дві крайності: заборона на цю тему, або навпаки – сексуальна вседозволеність. Потрібно прагнути до середини, у всьому вибирати баланс.

Сексуальність – це наша цінність, потрібно вчитися ставитися до неї дбайливо. І не соромитися її, не перекручувати, а використовувати як ресурс. Під час близькості станьте, як діти під час гри – пізнавайте, досліджуйте один одного і насолоджуйтеся.

Причина 3. Партнери не можуть домовитися, тому що одного збуджує одне, а іншого інше, точок збігу під час близькості практично немає.

Це буває, коли один партнер (частіше чоловік) просить урізноманітнити близькість альтернативними способами активності, а в іншого є бар'єр.

Рішення: на жаль, цю проблему практично неможливо вирішити самостійно в "домашніх умовах". Необхідна консультація спеціаліста.

Але, що б не пропонував вам партнер, ви повинні знати, що:

- маєте повне право щось не хотіти, і у вас є повне право відмовитися, якщо вважаєте, що це вам не підходить;

- примушувати іншого в сексі до того, до чого він не готовий – форма насильства;

- знайти компроміс у сексі можна майже завжди;

- якщо компроміс не знаходиться, може, це не ваш партнер?

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс