У Києві зростає кількість людей, які отруїлися суші у ресторанах "Євразія"

17:11, 29 червня 2017
Новини регіонів
418 0

Фахівці Держпродспоживслужби у Києві виявили у ресторанах "Євразія" порушення.

www.gastronom.ru

Внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції, спричиненої вживанням суші у ресторанах "Євразія" (ТОВ «Суші Ленд»), на сьогодні отруєння діагностовано у 23 осіб, з них 20 осіб госпіталізовано:

Читайте такожОтруєння у київських ресторанах "Євразія": гостей, які їли суші, закликають за перших симптомів звертатися до лікарів

Як повідомили УНІАН у Держпродпотребслужбі України, з числа госпіталізованих 12 осіб доставлено до інфекційного відділення лікарні № 4, 5 осіб до інфекційного відділення лікарні № 9, 3 особи до інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні, 1 дитина до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2 - виписана під розписку батьків. Двоє дорослих від госпіталізації відмовилися. Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Києві, проведено обстеження ТОВ «Суші Ленд», в результаті якого встановлено порушення вимог законодавства.

У ході обстеження з метою проведення санітарно-мікробіологічного дослідження відібрано 21 пробу харчових продуктів, зокрема, сировини. Епідеміологічне розслідування зазначеного спалаху захворювань на гостру кишкову інфекцію та лабораторні дослідження тривають.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter