Мешканці Малих Загайців на Тернопільщині стурбовані тим, хто живе у їхньому чоловічому монастирі Московського патріархату. Люди стверджують, що у монастирі знаходять прихисток чоловіки з кримінальним минулим.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

«До нас неодноразово зверталися з поліції із прізвищами конкретних людей. І ці люди тут перебували», – сказав сільський голова Петро Максимлюк.

Відео дня

Читайте такожУ Дніпрі вибухнула граната, прикріплена до легковика

Гості монастиря також беруть участь у бійках і часто провокують конфлікти, переконують мешканці села.

В одного зі священиків – отця Філадельфа – виявили вогнепальну зброю, патрони та вибухівку. Кілька місяців тому священик отримав умовне за незаконне зберігання зброї й штраф.

У монастирі відповіли, що отець «покаявся, про це вже забув. Це діло закрите. Все, уже молиться, кається». А також додають, що при храмі живуть ченці, послушники та робітники, але проблем вони не створюють. Селяни, які живуть поблизу, з цим погоджуються.

Втім, журналісти вказують, що монастир перебуває у полі зору правоохоронців. Копи відновили кримінальне провадження про незаконну передачу державної землі у користування ченцям, бо сільські депутати заявили, що їхні підписи на рішенні тієї сесії – підроблені.

Як повідомляв УНІАН, 30 листопада запорізька поліція затримала ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору Запоріжжя Іліодора, «ад'ютанта» митрополита Запорізького Луки з УПЦ (МП).