ФСС виплатив допомоги родинам двох лікарів \ фото УНІАН

Для родини сімейного лікаря з Полтавської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування (ФСС) виплатив одноразову страхову виплату за рахунок коштів держбюджету у розмірі 1 млн 702 тис. 500 грн.

Загалом станом на сьогодні ФСС профінансував державні допомоги відповідно до закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" для родин 170 медичних працівників.

У ФСС нагадали, що розмір зазначеної одноразової допомоги становить 750 розмірів прожиткового мінімуму, який діє станом на 1 січня календарного року, у якому стався страховий випадок.  

Читайте такожФонд соцстрахування прийняв на оплату понад 2 мільйони днів лікарняних у липні

Крім цього, ФСС виплатив одноразову страхову виплату для лікаря-терапевта з Полтавської області, якому було встановлено ІІІ групу інвалідності внаслідок захворювання на COVID-19. Сума одноразової допомоги за кошти державного бюджету склала 681 тис. грн, йдеться у повідомленні ФСС.

Загалом станом на сьогодні ФСС профінансував 32 одноразові страхові виплати за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Вас також можуть зацікавити новини