Борошно для виготовлення соціальних сортів хліба закуповується за здешевленою ціною

Підстав для зростання ціни на соціальні сорти хліба в Києві немає.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, про це йшлося під час зустрічі заступника голови КМДА Анатолія Голубченка з представниками Аграрного фонду і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Відео дня

Зокрема, як йдеться в повідомленні, «за результатами цієї наради учасники дійшли згоди, що підстав для зростання ціни на соціальні сорти хлібу в столиці немає».

Як підкреслив А.Голубченко, «ми не бачимо жодних підстав для підвищення вартості на соціальні сорти хлібу. Тим паче, нагадаю, що ми маємо з Аграрним фондом України домовленості, відповідно до яких борошно для виготовлення соціальних сортів хліба закуповується за здешевленою ціною, що дозволяє не змінювати ціну на хліб масового вжитку (соціальний)».

«І кількість вже закупленого борошна дозволяє виготовляти соціальні сорти хлібо-булочних виробів протягом усього 2013 року, не змінюючи їх ціну», – наголосив заступник голови КМДА.

Як повідомлялося, до соціальних сортів хліба відносяться: хліб «Український домашній», хліб «Богданівський», «Пшеничний традиційний», «Печерський», «Арнаут».