В Україні спостерігається брак опадів / фото REUTERS

Найближчим часом в Україні збережеться переважно суха та дуже тепла погода, що вже негативно позначається на низці культур. Про це в коментарі NV розказала синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха.

За її словами, саме через брак дощів почали непокоїтись аграрії.

"Наші агрометеорологи кажуть, що це не зовсім добре для низки культур - не вистачає вологи в ґрунті. Ситуація не критична, але у деяких регіонах не дуже хороша", - повідомила синоптик.

Відео дня

Також, за її даними, в Україні зберігається високий рівень пожежної небезпеки, який фіксують у багатьох областях.

За прогнозом, на більшості території нашої країни опадів найближчими днями не буде. Тільки циклон над Центральною Європою принесе у західні області локальні короткочасні дощі й окремі грози, а на Закарпатті та Прикарпатті дощів буде ще більше.

Також невеличкі опади до кінця робочого тижня очікуються у Чернігівській, Сумській та Харківській областях. Й тільки у п’ятницю, 24 травня, дощики дістануться півдня. Однак ці опади будуть нетривалими, короткочасними й локальними. 

Загалом, за прогнозом Птухи, така погода очікується і на початку наступного тижня. Дощитиме тільки у західних та південних областях, а от більшість часу переважна частина країни буде без опадів.

Коли у Києві задощить - прогноз

За даними Укргідрометцентру, найближчими днями у столиці збережеться суха та тепла погода. повітря вдень прогріватиметься до +25°...+26°. Найближчі дощі у Києві очікуються у п'ятницю, 24 травня.

Вас також можуть зацікавити новини: