
Сьогодні вранці біля будівлі Миколаївської облдержадміністрації зібралися близько 300 активістів організації «Національні дружини», ВО «Свобода» та «Руху нових сил», які вимагали відставки голови ОДА Олексія Савченка у зв’язку із самогубством в.о. директора миколаївського аеропорту Владислава Волошина.
Згодом близько 20 активістів прорвались через кордон поліцейських до сесійної зали облради з вимогою до депутатів поставити на порядок денний питання про оголошення недовіри Савченку та тимчасово відсторонити його від посади.
Читайте такожСамогубство героя АТО Волошина: Ярош закликав Савченка не виправдовуватися
Однак депутати облради проголосували за проведення у квітні позачергової сесії, на якій планується заслухати звіт Савченка, після чого може бути ухвалене рішення про оголошення недовіри.
Представники націоналістичних організацій вирішили провести акцію протесту в Києві 3 квітня з вимогою відставки Савченка. Після цього учасники заходу розійшлися.
Як повідомляв УНІАН, учасник АТО, військовий льотчик, в.о. керівника миколаївського аеропорту Владислав Волошин 18 березня скоїв самогубство у Миколаєві у власній квартирі, вистріливши з бойового пістолета. Родина в той момент перебувала вдома. Постраждалий був терміново госпіталізований, але помер у лікарні.
За свідченнями родичів, Волошин останнім часом перебував у пригніченому стані та висловлював тривожні наміри.
Після інциденту місцеві ЗМІ оприлюднили нібито листування невідомого з Волошиним, в якому загиблий розповідає про конфлікт з головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком. У чаті Волошин повідомляє про «махінації» при реконструкції будівлі аеропорту, про бажання піти з посади, про думки, пов'язані з можливою смертю.
Також в листуванні Волошин надає копії доручень Савченка, копію висновків перевірки Державної аудиторської служби про ремонтні роботи в аеропорту. При цьому Волошин нібито хотів написати заяву на звільнення, але Савченко продовжив контракт.
У ході розслідування справи було допитано Савченка, про що заявив начальник ГУ НП України в Миколаївській області Юрій Мороз. За його словами, Савченко заявив, що мав із Волошиним лише робочі стосунки.