Вівторок,
28 лютого 2017

Наші спільноти

Київ запросить членів Радбезу ООН з'їздити на схід України

Київ має намір запросити членів Ради Безпеки ООН здійснити поїздку на схід України.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомив голова Постійного представництва України при ООН Володимир Єльченко, зазначається на сайті представництва.

Україна виступає за докорінне реформування Ради Безпеки ООН - дипломат

"Посол повідомив про намір української сторони запросити членів Ради Безпеки ООН здійснити поїздку на схід України", - йдеться в повідомленні.

Єльченко також поінформував про питання, які обговорювалися в Раді Безпеки впродовж січня, роботу української делегації у контексті вирішення нагальних питань, зокрема щодо відновлення миру та безпеки на Близькому Сході та в Африці, а також порядок денний Радбезу на лютий.

Полторак підписав наказ про суттєве підвищення зарплат військовим

"Значна частина прес-конференції була присвячена українському питанню. Єльченко зазначив, що в січні українська сторона офіційно поінформувала Раду Безпеки про загострення ситуації на Донбасі, ініціювала обговорення висловлювань президента РФ щодо кордонів Української держави, а також надала сприяння започаткуванню роботи в Україні оціночної місії ООН з гуманітарного розмінування", - зауважили у представництві.

Єльченко також повідомив про розвиток подій на Донбасі та заходи, яких вживають президент Петро Порошенко та уряд України у контексті протидії російській агресії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку