Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Рада включила до порядку денного законопроект про обмеження використання медійної продукції держави-агресора

Верховна Рада України включила до порядку денного своєї роботи законопроект про внесення змін до деяких законів стосовно обмеження використання медійної продукції держави-агресора (№4303).

Фото УНИАН
Фото УНИАН

Як передає кореспондент УНІАН, також до порядку денного було включено, зокрема, законопроект, який стосується посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху (№4661).

Рада провалила законопроект про кримінальну відповідальность для "злодіїв в законі"

Серед іншого, до порядку денного депутати внесли проект закону щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації близьких родичів осіб, які загинули під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (№4482).

Також до порядку денного було включено законопроект про засади державної політики охорони здоров'я (№2409-А) та законопроект про особливості імплементації окремих положень законодавства Європейського Союзу щодо обігу лікарських засобів (№4465).

Рада збирається посилити відповідальність для "злодіїв в законі" (наживо)

Крім того, ВР включила до порядку денного законопроект про організацію медичного обслуговування населення в Україні (№4456).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку