Середа,
22 лютого 2017

Наші спільноти

У ЄС прокоментували ухвалення змін до Конституції України щодо правосуддя, очікують на всеосяжну судову реформу

У Європейському Союзі назвали важливим кроком ухвалення змін до Конституції України щодо правосуддя та очікують на проведення всеосяжної судової реформи.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у заяві верховного представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні та єврокомісара з питань європейської політики сусідства Йоганнеса Гана.

"Ухвалення Верховною Радою України в остаточному читанні конституційних поправок, пов'язаних із судовою системою, є важливим кроком на шляху її зміцнення, підвищення її ефективності, збереження її незалежності та неупередженості, а також боротьби з корупцією", - заявили Могеріні та Ган.

Посол США прокоментував ухвалення Радою змін до Конституції щодо правосуддя

Європейські високопосадовці наголосили, що "з нетерпінням чекають на здійснення всеосяжної реформи судової системи", яка стала можливою після сьогоднішнього голосування.

"У цьому контексті ЄС залишається прихильним підтримці української влади, щоб швидко досягти конкретних результатів. Ми сподіваємося, що сьогоднішнє голосування створить імпульс для прийняття в остаточному читанні відкладених конституційних поправок, які стосуються децентралізації та інших важливих реформ", - наголосили вони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку