Якщо уряд хоче бачити Закарпаття у складі України, то треба не забувати про регіон – голова облради

16:47, 12 жовтня 2016
2363 3

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс заявив, що Кабміну потрібно більше приділяти уваги Закарпатській області, якщо він хоче бачити її у складі України.

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс / УНІАН

Про це він сказав під час інтерв'ю, текст якого опубліковано на сайті Закарпатської облради. 

Рівіс обурився, що Львівській області виділяють на дороги більше коштів, ніж Закарпаттю.

Читайте такожНасіров здивований заявою Москаля про намагання відновити тіньові схеми на Закарпатській митниці

За його словами, місцева влада зверталась до Міністерства інфраструктури, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і Верховної Ради з проханням включити Закарпаття в експеримент, завдяки якому кошти з перевиконань надходжень від митниці підуть на розбудову доріг. Однак, як вказав очільник області, міністерство відмовило.

Він зазначив, що у ВР багато депутатів зі Львівської області, які "лобіюють регіональні питання, і кошти справно надходять до Львова"

"І от сакраментальна фраза заступника міністра: "Якщо ми будемо надавати Вам кошти з понадпланових показників від митниці на розбудову доріг, то бюджет України буде не виконаний". Тобто, на їх думку, Закарпатська облрада і адміністрація недалекі в цьому питанні", - розповів він.

Коли журналіст зазначив, що Закарпаттю потрібно більше представників у Верховній Раді для лобіювання інтересів регіону, Рівіс сказав: "Я розумію це так: якщо уряд хоче бачити Закарпаття у складі України, то вони повинні не забувати, що наш край існує".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter