За ініціативи України в ООН обговорили питання захисту критичної інфраструктури від тероризму

05:29, 24 листопада 2016
Політика
422 0

За ініціативи делегації України відбулося засідання Ради Безпеки ООН щодо захисту об'єктів критичної інфраструктури від терористичних атак.

ukraineun.org

Про це повідомляється на сторінці Постійного представництва України при ООН. 

"Активізація терористичної діяльності таких організацій, як Аль-Каїда, ІДІЛ, Боко Харам, Аш-Шабаб, Аль-Нусра тощо, вимагає від міжнародної спільноти консолідації зусиль з метою розробки сучасних методів захисту об'єктів критичної інфраструктури. Насамперед, це стосується сфер телекомунікації, промисловості, транспорту, нафто- та газовидобування", - заявив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко на відкритті засідання.

Читайте такожЄльченко закликав Кремль не використовувати проблему з водою у Криму для пропаганди

Делегація України відзначила низку завдань, реалізація яких сприятиме посиленню захисту об'єктів критичної інфраструктури. Зокрема, мова йде про координацію та співпрацю причетних органів влади держав, в тому числі в контексті обміну інформацією про існуючі загрози та вразливість об'єктів інфраструктури. Також, це серед таких завдань названо оцінку ризиків та кризовий менеджмент; розробку сучасних методів запобігання та протидії фізичним й електронним атакам проти об’єктів критичної інфраструктури; організацію державно-приватного партнерства в галузі безпеки.

З метою вдосконалення шляхів захисту об'єктів критичної інфраструктури від терористичних атак у 2017 р. делегація України планує внести на розгляд держав-членів Ради Безпеки ООН проект відповідного рішення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter