
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що засуджує нелегітимні дії російських окупантів у Цхінвальському регіоні Грузії. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
Читайте такожМЗС засудило входження "армії" окупованої Південної Осетії до складу Збройних сил РФ
"Рішуче засуджую нелегітимні дії російських окупантів у Цхінвальському регіоні Грузії. Особливо цинічним є псевдоволевиявлення в річницю трагедії 9.04", - написав він.
Рішуче засуджую нелегіт. дії рос.окупантів у Цхінвальському регіоні Грузії. Особливо цинічним є псевдоволевиявлення в річницю трагедії 9.04
— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 10 квітня 2017 р.
Як повідомляв УНІАН, у сепаратистському регіоні Грузії Південній Осетії, де 9 квітня відбулися організовані фактичною владою "президентські вибори", перемагає "спікер парламенту" Анатолій Бібілов.
Міністерство закордонних справ Грузії назвало нелегітимними "президентські вибори" і "референдум", які проходять в неділю, 9 квітня, в окупованій Росією Південній Осетії.
Грузинський МЗС також висловив думку, що спроба змінити назву найстарішого регіону Грузії і дати йому назву, схожу на назву одного із суб'єктів РФ – "Республіка Південна Осетія - держава Аланія", спрямована на підготовку підґрунтя для незаконної анексії регіону (мається на увазі назва російського регіону Республіка Північна Осетія - Аланія).
Зовнішньополітичне відомство в Тбілісі звинуватило Росію у торпедуванні зусиль щодо мирного врегулювання грузино-осетинського конфлікту і закликало Москву поважати норми міжнародного права і вивести свої війська з території Грузії.
Раніше в Держдепартаменті США засудили "вибори" і "референдум" у грузинських регіонах Південна Осетія і Абхазія. Вашингтон підтвердив свою прихильність територіальній цілісності Грузії.