ЦВК сформувала склад ТВК на місцеві вибори

00:23, 16 вересня 2010
Політика
5969 0

“Батьківщина” оскаржить постанову

Центральна виборча комісія сформувала персональний склад територіальних виборчих комісій на вибори до органів місцевого самоврядування 31 жовтня ц. р.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідну постанову ЦВК ухвалила о 23:25 15 вересня після 3-годинного її обговорення.

“За” постанову проголосували 10 членів ЦВК із 14 присутніх, “проти” – троє, один – “утримався”.

У ході засідання заступник голови ЦВК Жанна УСЕНКО-ЧОРНА внесла пропозицію замінити склад обласного ТВК Київщини у зв’язку з тим, що документи на кандидатів у члени цієї ТВК були подані до ЦВК Володимиром МАЙБОЖЕНКОМ від імені партії “ВО “Батьківщина”, однак В.МАЙБОЖЕНКО не є членом цієї партії.

Пропозицію Ж.УСЕНКО-ЧОРНОЇ в ході обговорення також підтримав присутній на засіданні народний депутат від фракції “БЮТ-Батьківщина” Сергій ВЛАСЕНКО. Він зазначив, що документи були подані з використанням підроблених печаток Київської обласної організації “Батьківщини”.

Проте ЦВК не підтримала пропозицію Ж.УСЕНКО-ЧОРНОЇ.

Крім того, член ЦВК Олександр ШЕЛЕСТОВ під час обговорення постанови вніс пропозицію про заміну у ряді тервиборчкомів запропонованих кураторами областей кандидатур у члени ТВК на інші.

На репліку Ж.УСЕНКО-ЧОРНОЇ з приводу того, що запропоновані ним кандидатури внесені з голосу на засіданні ЦВК, і у членів комісії не було можливості ознайомитися з кандидатами, О.ШЕЛЕСТОВ не відповів.

Також Ж.УСЕНКО-ЧОРНА зазначила, що ситуація, подібна до тієї, що склалася у Київській облорганізації партії “Батьківщина”, існує і у Львівській обласній організації цієї партії, а О.ШЕЛЕСТОВ запропонував, зокрема, змінити і склад ТВК на Львівщині.

ЦВК підтримала пропозицію О.ШЕЛЕСТОВА, “за” неї проголосували 8 членів комісії, “проти” – 4, “утримались” – 2.

Як заявив журналістам під час засідання ЦВК С.ВЛАСЕНКО, партія “Батьківщина” оскаржить ухвалену сьогодні постанову Центрвиборчкому щодо складу ТВК.

“Звичайно, її (постанову – УНІАН) можна оскаржити у “славнозвісному” Вищому адміністративному суді. Звичайно, ми це зробимо”, – сказав депутат.

Водночас він зазначив, що не має надії, що рішення суду буде на користь “Батьківщини”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter