Субота,
25 лютого 2017

Наші спільноти

Бойовики "ДНР" захопили інкасаторський автомобіль із зарплатою бюджетників і шахтарів

За оцінками банкірів, в результаті таких дій бойовиків "ДНР" більше 3000 шахтарів, медиків і вчителів міста не зможуть отримати зароблені гроші.

REUTERS
Бойовики "ДНР" захопили інкасаторський автомобіль із зарплатою донецьких шахтарів / REUTERS

Сьогодні біля Єнакієвого бойовики "ДНР" напали на інкасаторський автомобіль ПриватБанку, який віз зарплату донецьким бюджетникам і шахтарям.

Як повідомила прес-служба банку, 15 травня близько 16-00 при під'їзді до Єнакієвого озброєні представники так званої "Донецької народної республіки" зупинили й вилучили інкасаторський автомобіль банку.

Як уточнила прес-служба банку, в захопленому інкасаторському авто перебувало понад 1,5 млн грн, призначених для цільових виплат зарплат бюджетникам. За оцінками банкірів, в результаті таких дій бойовиків "ДНР" більше 3000 шахтарів, медиків і вчителів міста не зможуть отримати зароблені гроші.

Представники банку і влади регіону офіційно звернулися до представників "ДНР" з вимогою повернути викрадені кошти шахтарів та бюджетників. У той же час, на поточний момент кошти не повернуті. На щастя, під час збройного захоплення інкасаторського автомобіля ПриватБанку співробітники банку не постраждали.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку