Кернес помер - NewsRoom: хатня робітниця покійного мера балотувалася у депутати райради / УНІАН

Хатня робітниця, котра тривалий час допомагала меру Харкова Геннадію Кернесу, стала депутаткою райради міста.

Про це повідомляє місцеве видання NewsRoom з посиланням на власні джерела.

Читайте такожЧленів ДВК будуть судити за фальсифікацію на виборах мера Львова

Жінка балотувалася від партії покійного міського голови. При цьому співрозмовник додав, мовляв, саме вона й могла заразити Кернеса коронавірусом. Проте секретар міськради Ігор Терехов цю версію заперечує.

«На жаль, сьогодні сказати, де саме Геннадій Адольфович підхопив вірус, неможливо. Є кілька версій. Одна версія каже про те, що по датах, як розвивалася хвороба, це був День міста, коли з ним спілкувалися люди. Є ще маса різних версій», – заявив у коментарі журналістам Терехов.

Смерть Кернеса: що відомо

  • Геннадій Кернес проходив курс лікування від COVID-19 у німецькій клініці "Шаріте". Весь цей час, з вересня 2020 року, з'являлися чутки про його смерть.
  • 4 листопада Кернеса офіційно оголосили мером Харкова. Він переміг з результатом 60,34% (195044 голосів).
  • 11 грудня в ЗМІ з'явилася інформація, що стан Кернеса погіршився. У нього відмовила друга нирка.
  • 17 грудня стало відомо, що Кернес помер від ускладнень коронавірусної інфекції. 21 грудня літак із тілом Кернеса прибув з Берліна до Харкова. Його поховали 23 грудня.
  • Закон "Про місцеве самоврядування" передбачає, що в разі смерті міського голови, не пізніше ніж на 15-й день, людина, що виконує його повноваження (секретар міськради), звертається до Верховної Ради з клопотанням про призначення позачергових виборів.
  • Днями секретар Харківської міськради Ігор Терехов анонсував передачу до Верховної Ради звернення з проханням призначити позачергові вибори міського голови.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram