Володимир Зеленський / фото REUTERS

Читайте такожЗеленський хоче "не просто завершити" війну на Донбасі, а з найменшими втратами та поверненням територій

Про це він повідомив на спільній з федеральним президентом Австрії Александром Ван дер Белленом прес-конференції у Відні. Трансляція заходу велась на Facebook-сторінці Офісу президента.

«Я завжди намагаюсь говорити відверто. У вашому питанні прозвучало таке слово – «стосунки». На жаль, ми втратили це слово і втратили значення цього слова між нашими країнами після того, як Росія анексувала незаконно Крим і почалася війна на сході країни», - заявив він.

Зеленський зазначив, що раніше українці і росіяни називали один одного "братами і сестрами", і між країнами були прекрасні відносини, були «прекрасні стосунки», а «сьогодні 14 тисяч загиблих», та «немає двох територій нашої незалежної країни».

«Тому я поки що не знайшов ті слова, що саме «між нами», - додав президент.

Водночас Зеленський зауважив, що «ми почали говорити, що призвело в тому чи іншому випадку до режиму тиші, який складніше, ніж ми думали, але він є, і ми змогли все-таки повернути додому 140 полонених. Мені здається, що це і є початок діалогу, а з приводу «стосунків» нам, мені здається, ще дуже і дуже рано говорити».

Що відомо про спілкування Зеленського з Путіним

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram