Засідання Ради асоціації Україна-ЄС відбудеться у лютому / фото УНІАН

Засідання Ради асоціації Україна-Європейський Союз за персональної участі делегацій відбудеться у лютому 2021 року.

Про це повідомляє служба віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

"З європейськими партнерами ми вирішили провести Раду асоціації саме у форматі фізичної зустрічі. Але у зв’язку з жорстким локдауном у Брюсселі, який не дозволяє провести візит офлайн, ми погодили доцільність його перенесення на лютий 2021 року. Тим часом, домовилися тримати діалог на високому політичному рівні до найшвидшої можливості фізичного візиту української делегації до Брюсселя", - пояснила Стефанішина.

Також сказано, що серед питань цьогорічної Ради асоціації - продовження роботи на основі спільної заяви 22-го саміту Україна-ЄС, зокрема щодо оцінки результатів Угоди про асоціацію, започаткування процесу оновлення Угоди про асоціацію, підписання Угоди про спільний авіаційний простір, обговорення прогресу у запровадженні «промислового безвізу», діалог про залучення України до реалізації можливостей Європейського зеленого курсу, зміцнення економічної інтеграції та подальші кроки щодо виходу із кризи, спричиненої рішеннями Конституційного суду тощо.

Читайте такожЗвіт Євросоюзу вказав на серйозні наслідки останніх рішень Конституційного суду

"Наступного тижня ми разом з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем маємо заплановану розмову з Верховним представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем та комісаром ЄС з питань сусідства та розширення Олівером Варгеї, після якої уже зможемо говорити про конкретну дату засідання Ради асоціації", - сказала Стефанішина.

Нагадаємо, засідання Ради асоціації Україна - Європейський Союз відтерміновано.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram