У NASA уточнили терміни висадки астронавтів на астероїд

17:29, 02 серпня 2016
1473 0

NASA підтвердило новий термін запуску місії ARM (Asteroid Redirect Mission), що передбачає взяття гігантського зразка у астероїда і транспортування його на місячну орбіту.

астероид / midwestnerd, flickr.com

Запуск апарату ARM заплановано на грудень 2021 року, а висадка астронавтів на фрагмент астероїда - на 2026 рік, передає Lenta.ru. Найбільш імовірним кандидатом на виконання функції носія є розроблювальна надважка ракета SLS (Space Launch System). Разом з ARM до астероїда планується відправити корисне навантаження масою близько 50 кг, створене партнерами.

Читайте такожNASA опублікувало відео падіння астероїда над США

У лютому було прийнято рішення про перенесення термінів місії ARM. У березні повідомлялося, що висадка астронавтів може бути призначена на 2026 рік (спочатку планувалося здійснити це в 2023 році).

Місія ARM включає відправку до астероїда космічного апарату і транспортування з його допомогою фрагмента на навколомісячну орбіту. Уламок астероїда потів повинні за допомогою пілотованого корабля Orion відвідати астронавти. Місія ARM передбачає відпрацювання технологіїпольоту до Марса.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter