У Лос-Анджелесі при будівництві метро знайшли останки вимерлого 10 тисяч років тому мастодонта

05:39, 03 грудня 2016
3068 0

Під час робіт по розширенню метро Лос-Анджелеса працівники виявили скам'янілий череп, зуб, бивні та інші фрагменти предка сучасних слонів, вимерлого близько 10 тисяч років тому.

tjournal.ru

Про це пише TJournal з посиланням на Los Angeles Times.

Як повідомили представники лос-анджелеської транспортної системи, останки дорослого мастодонта були знайдені незадовго до Дня подяки, але на встановлення їх автентичності палеонтологами пішло багато часу.

Читайте такожНа дні Маріанської западини виявили невідомих істот (відео)

В результаті додаткового сканування грунту 28 листопада були виявлені фрагменти кісток ще однієї, більш молодої, особини.

tjournal.ru

Оскільки подібні знахідки дуже рідкісні в Лос-Анджелесі, міській владі довелося вдатися до допомоги фахівців з інших штатів. Після підтвердження останки акуратно витягли з грунту і помістили в гіпс, подібний до того, який використовується при лікуванні переломів.

Читайте такожВчені визначили вагу давніх мамонтів і лінивців

Ученим належить уточнити, чи є знайдені ними особини мастодонтами або мамонтами (відрізняються будовою зубів). Потім останки тварин будуть розміщені в музеї природної історії Лос-Анджелеса.

Востаннє така велика знахідка була зроблена в Каліфорнії в 2007 році, коли під час будівництва підземного паркування бульдозер натрапив на цілий скелет мамонта.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter