этот материал доступен на русском

Завтра в Україні стартує ЗНО-2019

16:25, 20 травня 2019
Суспільство
1155 0
21 травня стартує ЗНО-2019 / фото УНІАН

Як повідомили у прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти, 21 травня понад 160 тисяч осіб розпочнуть основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року тестуванням з математики.

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО  допущено не буде.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

Читайте такожЗНО-2019: як підготуватися і де пройти пробне онлайн-тестування ЗНО

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, засоби, предмети, прилади)  учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 62.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:

з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–20); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;

на встановлення відповідності(ʺлогічні париʺ) (№ 21–24); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;

відкритої форми з короткою відповіддю, що містять два типи завдань: структуроване (№ 25, 26) і неструктуроване (№ 27–30); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;

відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 31–33); розв’язок на них потрібно записати у бланку Б.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич побажала успіху випускникам та долучилася до флешмобу #щастинаЗНО.

"Я традиційно закликаю всіх підтримати наших випускників, які від завтра почнуть складати свої тестування. Кому як не нам – дорослим – знати, що протягом життя людина змушена складати безліч екзаменів. Коли поруч друзі, коли поруч підтримка – жодне випробування не здається таким уже страшним. Я хотіла б, щоб усі випускники відчули – під час їхніх іспитів їх підтримує вся Україна. Ми вболіваємо, ми знаємо, що ви найкращі і зможете досягти усього, чого тільки бажаєте. Отже, #ЩастиНаЗНО, кажу нашим випускникам я і закликаю всіх зробити те ж!", - написала міністр на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляв УНІАН, цього року основна сесія ЗНО триватиме з 21 травня до 13 червня. Додаткова сесія ЗНО - з 26 червня до 11 липня.

З 14 до 25 червня має відбутися оголошення результатів ЗНО основної сесії та ДПА. Оголошення результатів ЗНО додаткової сесії має відбутися до 18 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter