Міськрада Артемівська повернула місту історичну назву - Бахмут

14:40, 23 вересня 2015
Суспільство
6895 0

Міськрада Артемівська вирішила повернути місту історичну назву - Бахмут.

Артемовск / stejka.com

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський.

"Вітаю мешканців Бахмута! Сьогодні сесія міської ради Артемівська ухвалила рішення про перейменування населеного пункту і повернення його історичної назви – Бахмут. Також із міської мапи зникнуть більше 80 назв вулиць, що мають комуністичне походження - депутати проголосували за їх перейменування", - написав він.

"Хочу подякувати міському голові, депутатському корпусу і громаді Бахмута за принципову і патріотичну позицію в питанні викорінення тоталітарного минулого з голів і довкілля донеччан!", - наголосив Жебрівський.

Читайте такожУ Краматорську запропонували нові назви для 51 вулиці в рамках декомунізації (фото)

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року Верховна Рада прийняла Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні й заборону пропаганди їх символіки".

Згідно із законом, пропаганда комуністичного та/або нацистського тоталітарних режимів та їх символіки визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв тоталітарного комуністичного режиму, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму й забороняється.

Також забороняється виготовлення, розповсюдження, публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, в тому числі пам'яток, символіки нацистського тоталітарного режиму, публічне виконання гімнів СРСР, УРСР, інших союзних радянських республік або їх фрагментів на всій території України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter